برندسازی حلقه مفقوده کسب و کارهای نوپا استان

به گزارش اخبار رسمی؛ دکتر علی آبکار نماینده مجمع عنوان داشت: امروز با حمایت دولت و تلاش و همت جوانان رونق شگفتی میان ایده ها و طرح های جوانان به خصوص در حوزه ی کسب و کارهای نوپا و همچنین فعالیت های استارتاپی صورت گرفته اما با وجود تمام این فعالیت ها دلیل عدم نتیجه کافی در چیست؟ یک اصل،برندسازی.

دکتر آبکار اذعان داشت: آموزه های برندسازی و استفاده ی تمام کسب و کارها از اصول برندینگ موجب نهادینه شدن یک خدمت شده و محصولات عرضه شده توسط همین کسب و کارها را در اولیت بالاتری از بازار قرار میدهند.

این نماینده مجمع ملی جوانان با اشاره به موضوع اهمیت حمایت از کالای ایرانی حمایت از جوان ایرانی بیان کرد: شاید مهم ترین مشکل کالاهای با کیفیت ملی و ناکامی آن ها از بازار همین مورد باشد که در پروسه های عرضه و در چارت مدیریتی از موضوع پر اهمیت برندسازی غافل مانده اند.

وی درپایان ضمن تشکر از فعالیت جوانان کارآفرین و همچنین تقدیر از حمایت های  اداره کل ورزش و جوانان استان البرز از فعالین جامعه استارتاپی درخواست کرد تا علاوه بر هم افزایی و انتقال تجارب به یکدیگر با توجه به رویکرد توسعه ای کسب و کارهای نوپا به توانمندسازی افراد مشتاق تازه پرداخته و از اصل کار تیمی خارج نشوند.