عضو مجمع البرز نماینده ای در جشنواره فیلم کن

سید محمد رضا حسینی درگفت وگو با روابط عمومی مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان البرز با اشاره به عملکرد و سوابق گذشته خود اظهار داشت: از ابتدا فعالیت داوطلبانه خود را از طریق تاسیس موسسه مردم نهاد هنرمندان جوان آینده نگر در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز شروع کردم.
وی ادامه داد: با تاسیس سمن در این دستگاه در حوزه فرهنگی، هنری، اجتماعی و سایر عرصه ها وارد عمل داوطلبانه در استان شدم.

عضو مجمع جوانان استان البرز هم چنین اضافه کرد: دبیری نخستین جشنواره ملی فیلم تدبیر با محوریت ازدواج و خانواده و…. از جمله اعتمادی بود که مسئولین به بنده کردند تا توانستم بار دیگر اعتماد آنها را با کسب عنوان جوان ترین دبیر جشنواره فیلم ایران به جوانان برگردانم و براى مسئولین کشور یادآور شود که امروزه به جوانان اعتماد کنند و مسیولیت بدهند چراکه در آینده قطعا حاصل اعتماد خود را به بهترین نحو خواهند دید.
وی در ادامه سخنان خود نیز با اشاره به حضور خود در سایر عرصه هاى فرهنگی هنری بیان داشت: خدارو شاکرم از سن نوجوانی با تولید برنامه تلویزیونی به عنوان کارگردان و مدیر تولید شبکه مستند و شبکه افق وارد صدا و سیماى جهموری اسلامی ایران شدم و تا کنون بیشتر سعی کردم در تولید برنامه هم به آسیب های اجتماعی واز جمله اعتیاد و طلاق و… بپردازم و نقش مفید و موثرى را در جامعه ایفا کنم.
حسینى در پایان تصریح کرد:در روزهاى جارى هم در حال ساخت فیلم کوهستان سرد هستم تا بتوانم در سال ۲۰۱۹نماینده ایران در جشنواره کن حضور داشته باشم تا افتخاری دیگر برای کشور عزیزم کسب کنم.

لازم به ذکر است که سایر فعالیت هاى این جوان در جامعه به شرح ذیل است؛
عضو اتاق فکر جوانان استان البرز
عضو کار گروه جوانان شورا شهر  اسلامی کرج
کارگردان ومدیر تولید صدا و سیما جهموری اسلامی ایران